השירות אינו זמין בשבת
מבצע למזמינים באתר: עד 50 שקלים הנחה!

כמה שעות לפני טיסה צריך להגיע לנתב"ג

חניה בנתבג service-vip-blog-lines
חנייה בנתבג
Facebook
WhatsApp
Twitter
Email
Print
חניה בנתבג

כמה שעות לפני טיסה צריך להגיע לנתב״ג ? שאלה שאנחנו נשאלים כל הזמן מבחינת רמת הדאגה וההתכווננות לטיסה, ישנם מספר פקטורים שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים את הגעתכם לנמל התעופה. לפני שאתם יוצאים לדרך לנתב"ג, חשוב לשקול כמה זמן להקצות לנסיעה ולתהליך הצ׳ק אין, ולכן במאמר זה אני אספק לכם מדריך מקיף ופרקטי בנושא זה.

זמן ההגעה המומלץ

המלצת רוב החברות התעופה ונתב"ג היא להגיע לשדה בזמן ומהלך של שעתיים לפחות לפני זמן הטיסה לטיסות בינלאומיות, ושעה לפני זמן הטיסה לטיסות פנים־ארציות.

סוג הטיסה

אם מדובר בטיסה בינלאומית, יש לקחת בחשבון זמן נוסף לצורך בדיקות אבטחה ממושכות יותר, בדיקת מגבלות ותקנות שונות בכל מדינה, ותהליכי עברת מגבלות גם בין המדינות.

זמן בדיקות בנתב"ג

לפי הנחיות חברות התעופה ומדיניות נתב"ג, חשוב להתחשב בזמן הנדרש לתהליכי הבדיקה. זמן זה עשוי להשתנות בהתאם לעומס הנמל, לכן יש לקחת בחשבון את המצב הנוכחי בנתב"ג.

זמן להגעה מראש

בשילוב עם הנסיעה לנמל, יש לקחת בחשבון גם את זמן הנסיעה מהבית או מהמקום שאתם מתארחים בו עד לנתב"ג. חשוב להתחשב בזמן הנדרש לנסיעה בתנאי תנועה שונים, בתנאי תנועה עקובים, ובכמות הזמן שידרוש לכם למצוא חניה או להגיע לתחנת רכבת ציבורית אם אתם משתמשים בתחבורה ציבורית.

תוכניות גישה

כשאתם מתכננים את זמן ההגעה לנתב"ג, חשוב לקחת בחשבון את תוכניות הגישה לנמל. האם תשתמשו ברכב פרטי, תקבלו הסעה, או תשתמשו בתחבורה ציבורית? תכננו את הגעתכם לשדה בהתאם לאמצעי התחבורה שתשתמשו בו למידע נוסף על עליות החניה בנתבג היכנסו לכאן  .

כמה שעות לפני טיסה צריך להגיע לנתב״ג המלצות נוספות

  • תמיד עדיף להגיע מוקדם יותר ולהמתין בנתב"ג מאשר להתעכב ולהיות תחת לחץ.
  • עשו צ'ק אין מקוון אם יש לכם אפשרות זאת יכול לחסוך לכם זמן בתורות ולהקל על התהליך.
  • התעדכנו במצב הטיסה שלכם לפני ההגעה לנתב"ג, יתכן ויהיו שינויים שישבשו תוכניותיכם. 
  • ניתן לעשות זאת דרך אתרי האינטרנט של חברת התעופה או דרך אפליקציות ניידות.
  • היעזרו בשירות חניה VIP בנתבג שלנו לצורך שיפור וייעול זמני ההגעה שלך לפני הכניסה לטרמינל. 

סיכום

כמה שעות לפני טיסה צריך להגיע לנתב״ג ? לסיכום השאלה המורכבת הזאת כאשר אתם מתכננים את הגעתכם לנתב"ג לצורך טיסה, חשוב לקחת בחשבון את הנקודות הללו ולתכנן מראש כדי למנוע תחושת לחץ ולוודא תחושת ביטחון ושלווה לפני הטיסה. תזכורת חשובה: במקרה של טיסה בינלאומית, תכננו זמן נוסף לתהליכי הבדיקה ולאמצעי התחבורה אל נתב"ג. אין כמו הרגשה של ידידותית למעבר לשולחן הצ'ק־אין והכניסה לטיסה ברוגע ובשלווה, וזה ניתן להשיג על ידי תכנון והגעה בזמן מוקדם לנמל התעופה.

אז מה היה לנו עד עכשיו ?
Picture of VIParking
VIParking

חברת VIParking מספקת שרותי חניה VIP בנתבג לקהל לקוחותיה במחירים זולים נוחים .