מבצע למזמינים באתר: עד 50 שקלים הנחה!

שירות VIP
בנתב"ג

שירות VIP נתב"ג

VIParking

מספקת לציבור מגוון רחב של שירותים נוספים אשר יחסכו לכם הרבה זמן יקר. תוכלו להגיע זמן קצר לפני הטיסה, להגיע עם הרכב שלכם ושתנחתו בארץ תוכלו לקבל אותו בחזרה אחרי שטיפה חיצונית + פנימית + טעינה (לרכב חשמלי).
ניתן לבחור בין חניה פתוחה לחניה מקורה.
נעשה הכל שתרגישו שהרכב בידיים טובות בזמן שהייתכם בחוץ לארץ. 

הטענת רכב חשמלי

יש לכם רכב חשמלי? מעכשיו כבר אין צורך לדאוג לטעינה שלו או להגיע עם תחב”צ.
אנו נדאג להטעין אותו עבורכם.

שירות שטיפת הרכב

אנחנו מציעים הרבה יותר משירות חנייה. אצלנו תוכלו להנות גם משירות ניקוי ושטיפת רכב. בעת חזרתכם לרכב תהנו מרכב נקי במיוחד עם תשומת לב לפרטים קטנים (כגון ריח וברק). חזרו בשלום הביתה עם רכב נקי.

שירות חניה מקורה

שירות זה הוא חלק מה-VIP שלנו: מדובר בחניה מקורה בה ישהה הרכב כל התקופה. הדיילים שלנו מחנים בחניון לטווח ארוך בטרמינל 1 או 3. תהיו בטוחים שהרכב אצלו בידיים טובות.

איסוף מפתח הטרמינל

ביום הגעתכם לנתב”ג, דייל שלנו ימתין לכם בפתח הטרמינל. הדייל שלנו יאסוף את רכבכם ותוכלו להתחיל להנות מהחופשה שלכם כבר מהטרמינל – ללא חיפוש אחרי חניה בנתב”ג.

הטענת רכב חשמלי – ישראלים רבים כבר עברו לרכבים חשמליים, אך מה עושים כאשר אתם טסים לחו“ל? לא טוב להשאיר רכב חשמלי תקופה ממושכת ללא טעינה. אין צורך להיות מודאגים לגבי הסוללה, אנו נדאג להטעין ולשמור על סוללת הרכב שלכם. כאשר תחזרו לארץ תקבלו את הרכב עם סוללה מלאה, מוכן לנסיעה מיידית. כך גם תשמרו על בריאות הסוללה, וגם תימנעו מהלחץ לחפש אחר עמדת הטענה ולהתעכב בדרך.

איסוף הרכב מפתח הטרמינל – אתם משתוקקים לצאת לחופשה, ורוצים כבר להיות בדיוטי פרי. אנו לא נגזול מכם זמן יקר. ברגע הגעתכם לנתב“ג, דייל השירות ימתין לכם בפתח הטרמינל. בהליך קצר ומהיר הוא יאסוף את הרכב. אין צורך להתחיל לחפש חניה, אנחנו ניקח את זה מכאן.

שירות חניה מקורה – על מנת להעניק לרכבכם את התנאים הטובים ביותר, שירותי ה VIP שלנו כוללים שמירת הרכב בחנייה מקורה. שם הרכב יהיה מוגן מהשמש ופגעי מזג האוויר. זהו פתרון מעולה השומר על הרכב בכל עונות השנה.

VIP Parking מעניקה לכם הרבה יותר משירותי חניה בנתב“ג. המטרה שלנו היא לספק לכם נוחות, חוויה וערך מוסף כבר מהרגע שהגעתם לשדה התעופה

על מנת לספק ללקוחותינו ערך מוסף, אנו מציעים לכם חבילת שירותים החוסכים בזמן ומסירים דאגות מראשכם. שירותים ההופכים את היציאה מהארץ, וגם החזרה, לקלה ונוחה יותר.VIP Parking דואגים לשמור על הרכב שלכם בחניה מקורה ובטוחה, להחזיר אותו נקי, להטעין או לתדלק. אנו משחררים אתכם מכל הדאגות

שירות שטיפת הרכב – לאחר שנהניתם בחופשה והתרגלתם לרמה הגבוהה של הניקיון בבתי המלון, בוודאי לא תרצו לחזור לרכב מלוכלך.

אולי כאשר מיהרתם נשארו קצת פירורים והצטבר קצת אבק. אל דאגה, אנחנו מציעים לכם שירותי ניקוי ושטיפת רכב חיצונית ופנימית. בזמן שאתם נהנים בחופשה, אנחנו נדאג לנקות אותו היטב תוך כדי תשומת לב מלאה לפרטים הקטנים. כאשר תחזרו תוכלו ליהנות מרכב נקי, מבריק וריחני כפי שאתם אוהבים.

(כל השירותים כרוכים בתשלום ויש להתעדכן בדף המחירון בהתאם)

שירות VIP נתב"ג

אז למה לבחור בנו ?

אנו מאמינים כי החופשה שלכם צריכה להתחיל כבר מהרגע שהגעתם אל שדה התעופה. ולכן אנו מציעים לכם חבילת שירותי VIP המאפשרת לכם להרגיש את הפינוק והנוחות כבר מהרגע הראשון, עוד לפני שעליתם למטוס.
שירותי VIP מאפשרים לכל לקוח להרגיש מלך, עם שירות מסור מכל הלב. איתנו תוכלו לצאת לחופשה בראש שקט. אנו נדאג גם לכם, כאשר אתם מגיעים לנתב“ג, וגם לרכב שלכם בזמן שאתם בחופשה.
וכאשר תחזרו, תקבלו את הרכב נקי, שמור היטב ומוכן לנסיעה.

אין צורך להיסחב
עם המזוודות

איסוף הרכב מפתח
הטרמינל

שירות לקוחות
24/7

אין צורך לחפש
שעות חניה

עובדים בשבילכם
בכל ימות השנה

ליצירת קשר מלאו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

    זכויות יוצרים © 2022 כל הזכויות שמורות – V.I.Parking