השירות אינו זמין בשבת
מבצע למזמינים באתר: עד 50 שקלים הנחה!

חניון לטווח ארוך טרמינל 3

חנייה בנתבג
חניה בנתבג service-vip-blog-lines

הסבר על השירות

חניון לטווח ארוך טרמינל 3 : רבים מהטסים לחו“ל מחפשים אחר פתרון חנייה לטווח ארוך בטרמינל 3. שירות VIP נתב“ג מעניק לכם פתרון חניה בנתב“ג מבלי להסתבך.

שדה תעופה בן גוריון טרמינל 3 הוא החלק המרכזי והגדול ביותר. מכאן יוצאות הטיסות הבינלאומיות ועוברים בו מיליוני אנשים בכל שנה.
לפני שמגיעים לשדה התעופה, כדאי לבדוק את נושא החניה בנתב“ג ולדעת מהן האפשרויות העומדות בפניכם.

חניית VIP בטרמינל 3 נתב”ג

מתכננים לצאת לחופשת קיץ משפחתית, חופשת סקי חורפית או  נסיעת עסקים? השאלה הראשונה הנשאלת על ידע הטסים היא האם תרצו להגיע אל שדה התעופה באמצעות רכבכם הפרטי, או האם תרצו לעשות זאת באמצעות מוניות או תחבורה ציבורית. יש כאן שיקולים אישיים שכל אחד או כל משפחה צריכים לעשות.

אם החלטתם להגיע אל שדה התעופה באמצעות רכבכם הפרטי, אתם זקוקים לפתרון חנייה לטווח ארוך בטרמינל 3. פתרונות החנייה לטווח הקצר מתאימים עבור מי שהגיע לשדה תעופה לזמן מוגבל, כמו למשל לאסוף את אלו החוזרים מחו“ל. התעריפים גבוהים מאוד, וגם זמן החנייה מוגבל ל 24 שעות.

עבור מי שמעוניין לטוס ולהשאיר את הרכב למספר ימים, ישנם חניונים לטווח הארוך. בחניונים אלו אתם משלמים לפי יממה.

חניה לטווח ארוך טרמינל 3

בסמוך לטרמינל מספר 3 תוכלו למצוא את חניון הכרם וחניון הפרדס. חניונים אלו מתאימים לזמן קצר.
לצערנו אין חנייה לטווח ארוך בטרמינל 3 או בסמוך אליו. על מנת לחנות את הרכב תצטרכו לחנות בחניון מספר 15, זהו החניון המרכזי לטווח הארוך ואינו נמצא סמוך לטרמינל.
בימי לחץ ועומס בחנייה יתכן כי תנותבו לחניונים מרוחקים יותר כגון חניון מספר 26 וחניון מספר 28 .
ישנם גם את חניון 21 וחניון 22 אך הם מיועדים יותר לטסים מטרמינל 1

על מנת להגיע מהחנייה לטווח ארוך אל טרמינל מספר 3 תהיו זקוקים לשירותי השאטל. זהו שירות הסעות פנימי של שדות התעופה. הם מגיעים כל 15-30 דקות והם ללא עלות.

מחיר חניה לטווח ארוך בנתב״ג טרמינל 3 שמציעים לכם הינה חניה באזור מקורה או לא מקורה לפי בחירתכם.
התעריף לחניה באזור הלא מקורה עומד על 45 ש“ח ליממה, כאשר כל שעה נוספת תחויב ב 10 ש“ח. או חניה באזור מקורה בעלות של 80 ש“ח ליממה וכל שעה נוספת תחויב ב 14 שקלים. (יש להיות מעודכנים ע”י האתר של רשות שדות התעופה)

אם הכוונה שלכם להשתמש בחניה לטווח ארוך, תאלצו להקדים את ההגעה לשדה התעופה על מנת לפצות על אבדן הזמן במעבר מהחניה אל הטרמינל. יתכן כי תצטרכו לחכות 30 דקות עד להגעת השאטל. והכל כמובן עם המזוודות והילדים חסרי הסבלנות. נסו רק לדמיין זאת בחודשי הקיץ או תחת גשם שוטף ותבינו מדוע פתרון זה אינו אטרקטיבי.

אז מה עושים, האם ניתן למצוא חניה בנתב“ג במקום יותר קרוב? התשובה היא לא. אין חניה לטווח ארוך הקרובה לטרמינל 3. אך ישנו פתרון של שירות VIP נתב“ג המאפשר לכם למסור את הרכב לדייל שירות בסמוך לטרמינל.
כך תוכלו להיכנס ישירות לטרמינל, ולחסוך את הזמן היקר שאתם מבזבזים בחיפוש אחר חניה בנתב“ג והמתנה לשאטל.

שירות VIP נתב“ג

היוצאים לחו“ל, בין אם אלו חופשות או נסיעות עסקים, מרבית הטסים אינם מעוניינים בכל כאב הראש הכרוך בחניה בנתב“ג. הם מעוניינים לרדת מהרכב עם המזוודות סמוך לטרמינל, ולהיכנס מייד לעמדות הצ’ק אין ללא עיכובים מיותרים.  שירות VIP נתב“ג מאפשר לכם לעשות זאת – שירותי חנייה VIP מאפשרים לכם ליהנות מפתרון חניה לטווח ארוך בטרמינל 3 בצורה הנוחה ביותר.

עם הגעתכם אל שדה התעופה, בתיאום מראש, נציג השירות יחכה לכם סמוך לטרמינל 3. את מסירת הרכב תוכלו לבצע במרחק הליכה מהכניסה לטרמינל. אתם תוכלו לצעוד ישירות לטרמינל, ואנחנו נדאג לחניית הרכב שלכם. כך תחסכו לעצמכם את כל בזבוז הזמן ואי הנוחות. הרכב שלכם יעבור לחניה מקורה/לא מקורה לפי בחירתכם.

וגם בעת חזרתכם לארץ, אין צורך להיות מודאגים. דייל השירות יחכה לכם בכניסה לטרמינל ותוכלו לקבל את רכבכם ולנסוע לביתכם מייד.

וזה עוד לא הכל! ניתן לנצל את ההזדמנות ולקבל שירותים נוספים. שירות חניה בנתב“ג יכול גם לדאוג לרחיצת הרכב, תדלוק הרכב/הטענת הסוללה וגם התנעת הרכב על מנת לשמור על חיי המצבר. זהו לא רק פתרון חניה בנתב“ג, זהו פתרון לשמירה על הרכב.

אז מה היה לנו עד עכשיו ?
Picture of VIParking
VIParking

חברת VIParking מספקת שרותי חניה VIP בנתבג לקהל לקוחותיה במחירים זולים נוחים .

אין צורך להיסחב
עם המזוודות
איסוף הרכב מפתח
הטרמינל
שירות לקוחות
24/7
אין צורך לחפש
שעות חניה
עובדים בשבילכם
בכל ימות השנה