השירות אינו זמין בשבת
מבצע למזמינים באתר: עד 50 שקלים הנחה!
חנייה בנתבג
חנייה בנתבג

חניון לטווח ארוך טרמינל 1

הדרך המומלצת ביותר לצאת לחו“ל ולמצוא פתרון חנייה לטוח ארוך בטרמינל 1 היא באמצעות שירות VIP נתב“ג.

שדה תעופה בן גוריון טרמינל 1 משרתת בדרך כלל את אלו היוצאים לנופשונים וגיחות קצרות לחו“ל. מכאן יוצאות כל חברות ה Low Cost, ובתקופת החגים והחופשים הטרמינל עמוס מאוד בישראלים היוצאים לחו“ל.

חניה בנתב“ג היא פתרון פרקטי עבור אלו היוצאים לחו“ל לגיחה של מספר ימים. כך ניתן להגיע בנוחות לשדה התעופה. כך אינכם צריכים להיות תלויים בתחבורה הציבורית וזה מאפשר לחסוך בזמן. ובעת החזרה, יודעים שהרכב מחכה וניתן מייד לחזור הביתה ללא עיכובים מיותרים.

חנייה לטווח ארוך בטרמינל 1

נמל התעופה בן גוריון מחזיק במספר חניונים לטווח קצר ולטווח הארוך כאשר ההבדל הוא בשיטת החיוב:

החניונים לטווח הקצר מחייבים לפי שעה, והחניונים לטווח הארוך מחייבים לפי יממות.
חניה לטווח קצר מתאימה עבור מי שבא ללוות או לאסוף את אלו הטסים. אך מי שמעוניין לטוס ולהשאיר את הרכב לכמה ימים זקוק לפתרון חנייה לטווח ארוך בטרמינל 1.

החניון לטווח הארוך קרוב יחסית לטרמינל 1, מה שנחשב לפתרון נוח לאלה שטסים מטרמינל זה. ניתן להגיע בקלות מהחניה אל הטרמינל. אך שימו לב כי זהו לא בהכרח המצב בחזרה.

טיסות רבות יוצאות מטרמינל 1, אך החזרה היא לפעמים מטרמינל 3 המרוחק מהחנייה. מצב זה יכול להיות לא נעים בעת החזרה לארץ – כאשר תחזרו עייפים ועם מזוודות מלאות במתנות, תצטרכו לחכות לשאטלים אשר ייקחו אתכם למקום החנייה.

דאגה נוספת של חניה בנתב“ג היא השאלה האם תמיד יש מקום במגרש החנייה לטווח ארוך.

אז על פי רשות שדות התעופה אין בעיה של מקום – לרשותם חניונים נוספים.

אך בהחלט יתכן כי החניון המרכזי יהיה מלא, ואתם תנותבו לחניון מרוחק יותר (תרחיש סביר בתקופת לחץ כמו חגי תשרי וחג הפסח).

כך שגם אם חשבתם שיש חנייה לטווח ארוך בטרמינל 1, אתם עשויים למצוא את עצמכם בחניה מרוחקת. ושוב להיות תלויים בשאטלים. ואם זה קורה בשעה שאתם ממהרים לטיסה, זו עשויה להיות סיטואציה מלחיצה.

חניה בטרמינל 1 בנתב“ג

כאשר אתם טסים לחו“ל, אתם רוצים שהכול יעבור בשקט. ההמלצה היא תמיד לצאת מהבית מספיק זמן מראש, על מנת להיות מוכנים לכל עיכוב. כך תוכלו להגיע בנחת אל הדיוטי פרי ולהתחיל את החופשה שלכם ברגל ימין.

סוגיות החניה בהחלט משפיעות על הזמן שלכם.
אתם יוצאים מהבית נרגשים לקראת החופשה, ולא מצפים לבעיות ועיכובים מיותרים בחנייה. אתם נכנסים עם רכבכם בשערי שדה התעופה, וחושבים שעוד מספר דקות כבר תהיו בטרמינל. אבל בסוף אתם מגלים כי עליכם לחנות רחוק, ולהפסיד זמן יקר.

אם אתם חוששים ממצבים אלו (והחשש שלכם בהחלט מוצדק), ניתן להיעזר בשירותי חניה בנתב“ג. באמצעות שירות VIP נתב“ג תוכלו ליהנות מפתרון חניה מהיר החוסך לכם בזמן ומאפשר לכם להגיע לטרמינל ללא עיכובים מיותרים.

שירות vip נתב“ג

חנייה לטווח ארוך בטרמינל 1 יכולה להיות הפתרון המתבקש והנוח ביותר עבור אלו היוצאים לנופשונים וחופשות בחו“ל. כך יהיה ניתן להגיע בקלות אל הטרמינל, ומיד עם החזרה לארץ לחזור הביתה מבלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית.

אך בפועל הדרך היחידה להבטיח זאת היא באמצעות שירות VIP נתב“ג. שירות זה מאפשר לכם לחנות בחנייה לטווח ארוך, אך הוא הופך את ההליך לקל ונוח יותר. וגם מביא איתו ערך מוסף.

בעזרת שירות VIP נתב“ג לא תצטרכו לחפש חניה, וגם בשיא הלחץ לא תצטרכו לחפש את דרככם אל הטרמינל מחניונים מרוחקים. במקום זאת, נציג שירות יחכה לכם סמוך לטרמינל ויאסוף את הרכב. אתם תמשיכו ישר לטרמינל, ונציג השירות יחנה את הרכב עבורכם. וגם בעת החזרה לארץ תוכלו לאסוף את הרכב באופן דומה. הרכב יחכה לכם ביציאה מהטרמינל, גם אם תחזרו מטרמינל 3.

חניה בנתב“ג עם ערך מוסף

שירות vip נתב“ג הוא לא רק פתרון חניה לטווח ארוך בטרמינל 1, הוא מעניק לכם גם ערך מוסף. מלבד הנוחות והחיסכון בזמן, ניתן גם לקבל שירותים נוספים כמו ניקיון הרכב, תדלוק או הטענת הסוללה ברכבים חשמליים.

בעזרת השירות אתם יכולים ליהנות בחו“ל ללא דאגות, ולדעת שהרכב שלכם שמור בידיים טובות.

אין צורך להיסחב
עם המזוודות
איסוף הרכב מפתח
הטרמינל
שירות לקוחות
24/7
אין צורך לחפש
שעות חניה
עובדים בשבילכם
בכל ימות השנה